• Keep Fit '70 2 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Keep Fit '70 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Aarts, JesperOverige staf
    Bominaar, MichielOverige stafTeammanager
    D'Leon, NaomiOverige staf
    D'Leon-van de Hoeven, EllenOverige stafTeammanager
    Jansen, BarryOverige staf
    Oosterhout, Mark vanOverige staf
    Smulders, KoenTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    28 mei. 14:30TOGO 2 - Keep Fit '70 2Sportpark Het Schenge
    31 mei. 20:30Vitesse (Ba) 4 - Keep Fit '70 2Sportpark De Bongerd
    11 jun. 12:30Merwede/Multiplaat 3 - Keep Fit '70 2Sportpark Thorbeckelaan
    18 jun. 14:30Keep Fit '70 2 - ACKC 2Vierhoeven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 mei.Keep Fit '70 2 - Vriendenschaar (B) 28 - 19
    14 mei.Keep Fit '70 2 - Korbatjo 210 - 26
  • Poulestanden Keep Fit '70 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vriendenschaar (B) 2119111901286219
    2Merwede/Multiplaat 3119111901395119
    3Erasmus 2116141771492813
    4ACKC 2116051651511412
    5TOGO 210424135133210
    6Vitesse (Ba) 49225122132-106
    7Korbatjo 211218129175-465
    8Keep Fit '70 2100010104205-1010
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bogaard, Dennis van denTeamspeler
    Bominaar, MichielTeamspeler
    D'Leon, NaomiTeamspeler
    Iersel, Anne vanTeamspeler
    Jansen, SandraTeamspeler
    Pol, Robin van deTeamspeler
    Vermunt, SandraTeamspeler
    Vries, Mauk deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    TOGO 2

    VS

    Keep Fit '70 2

    28 mei 202214:30 uur
    Sportpark Het Schenge 1K40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Keep Fit '70 2

    Reserve

    10,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd