• Keep Fit '70 2 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogaard, Dennis van denOverige staf
    Bominaar, MichielOverige stafTeammanager
    D'Leon-van de Hoeven, EllenOverige stafTeammanager
    Iersel, Anne vanOverige staf
    Jansen, BarryOverige staf
    Jansen, SandraOverige staf
    Smulders, KoenTechnische staf
    Vermunt, SandraOverige stafOverige functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Keep Fit '70 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Merwede/Multiplaat 387011401073314
    2Vriendenschaar (B) 286111411014013
    3Erasmus 285121431073611
    4TOGO 2841311310679
    5ACKC 2840411811448
    6Vitesse (Ba) 48224104112-86
    7Korbatjo 2811689127-383
    8Keep Fit '70 2800886160-740
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Bominaar, MichielTeamspeler
    Hassel, Veerle vanTeamspeler
    Iersel, Anne vanTeamspeler
    Jansen, SandraTeamspeler
    Peterusma, FleurTeamspeler
    Pol, Robin van deTeamspeler
    Vries, Mauk deTeamspeler
    Wit, Darren deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Keep Fit '70 2

    Reserve

    10,75

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    20,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd