• Keep Fit '70 2 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bogaard, Dennis van denOverige staf
    Bominaar, MichielOverige stafTeammanager
    D'Leon-van de Hoeven, EllenOverige stafTeammanager
    Iersel, Anne vanOverige staf
    Jansen, BarryOverige staf
    Jansen, SandraOverige staf
    Smulders, KoenTechnische staf
    Vermunt, SandraOverige stafOverige functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 sep. 14:30Keep Fit '70 2 - Vitesse (Ba) 4Vierhoeven
    25 sep. 14:00Korbatjo 2 - Keep Fit '70 2Sportveld H.Parkhurstweg
    2 okt. 14:00Vriendenschaar (B) 2 - Keep Fit '70 2Sportcomplex Groene Zoom
    9 okt. 14:30Keep Fit '70 2 - TOGO 2Vierhoeven
    16 okt. 15:00Keep Fit '70 2 - Merwede/Multiplaat 3Vierhoeven
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 sep.Erasmus 2 - Keep Fit '70 223 - 6
  • Poulestanden Keep Fit '70 2 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Erasmus 21100236172
    2ACKC 21100171162
    3Vriendenschaar (B) 21100181622
    4Merwede/Multiplaat 300000000
    5Vitesse (Ba) 400000000
    6Korbatjo 210011618-20
    7TOGO 210011117-60
    8Keep Fit '70 21001623-170
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aarts, JesperTeamspeler
    D'Leon, NaomiTeamspeler
    D'Leon, YannickeTeamspeler
    Hassel, Veerle vanTeamspeler
    Peterusma, FleurTeamspeler
    Pol, Robin van deTeamspeler
    Vries, Mauk deTeamspeler
    Wit, Darren deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Keep Fit '70 2

    VS

    Vitesse (Ba) 4

    18 september 202114:30 uur
    Vierhoeven 1aK40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Keep Fit '70 2

    Reserve

    6,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    23,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd