• Keep Fit '70 1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bras, LarsTechnische staf
    Smulders, KoenTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Keep Fit '70 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Tjoba 1650194761810
    2Erasmus 164028875138
    3Atlas 164021029758
    4TOGO 16402858238
    5Korbatjo 1630310189126
    6ACKC 162047377-44
    7Keep Fit '70 1610574102-282
    8Vriendenschaar (B) 1610582101-192
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Heemskerk, FabianTeamspeler
    Heemskerk, MichouTeamspeler
    Iersel, Veerle vanTeamspeler
    Ripassa, LanaTeamspeler
    Sijstermans, JannekeTeamspeler
    Smulders-Sandkuijl, HelenTeamspeler
    Wit, Darren deTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Keep Fit '70 1

    Standaard

    12,33

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    17,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,33

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd