• Keep Fit '70 1 VE zaterdag speeldag gemengd

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Bras, LarsTechnische staf
    Smulders, KoenTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    26 sep. 17:00Keep Fit '70 1 - Vriendenschaar (B) 1Vierhoeven
    3 okt. 15:30ACKC 1 - Keep Fit '70 1Sportcomplex De Alm
    10 okt. 16:00Keep Fit '70 1 - TOGO 1Vierhoeven
    17 okt. 15:30Korbatjo 1 - Keep Fit '70 1Sportveld H.Parkhurstweg
    24 okt. 15:30Erasmus 1 - Keep Fit '70 1Ingang De Waghemakerestraat
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    19 sep.Keep Fit '70 1 - Atlas 114 - 20
    12 sep.Tjoba 1 - Keep Fit '70 119 - 13
  • Poulestanden Keep Fit '70 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Erasmus 133005031196
    2Atlas 13201615654
    3TOGO 13201413834
    4Tjoba 13201464244
    5Korbatjo 13102525112
    6ACKC 131023639-32
    7Vriendenschaar (B) 131024050-102
    8Keep Fit '70 130033554-190
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Heemskerk, FabianTeamspeler
    Heemskerk, MichouTeamspeler
    Iersel, Veerle vanTeamspeler
    Ripassa, LanaTeamspeler
    Sijstermans, JannekeTeamspeler
    Smulders-Sandkuijl, HelenTeamspeler
    Wit, Darren deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Keep Fit '70 1

    VS

    Vriendenschaar (B) 1

    26 september 202017:00 uur
    Vierhoeven 1aK40

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Keep Fit '70 1

    Standaard

    11,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    18,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd