• Contact

    Bestuur

     

    Voorzitter                           

    Christian Villée                    Voorzitter@keepfit70.nl

     

    Secretariaat                       

    Sandra Vermunt                 Secretariaat@keepfit70.nl

     

    Penningmeester                

    Francis de Quant                Penningmeester@keepfit70.nl

     

    Leden & Vrijwilligers                        

    Linda Jansen                     Leden@keepfit70.nl

     

    Korfbal Technische Zaken

    Janneke Sijstermans          Korfbaltechnischezaken@keepfit70.nl

     

     

    Wedstrijdsecretariaat

     

    Senioren      

    Marja Thijs                          wedstrijdzaken@hotmail.nl

                                              Tel: 06-50935898. 

     

    Jeugd            

    Sandra van Oosterhout         wedstrijdzaken@hotmail.nl      

                                              Tel: 0165-541064

     

     

    Technische Commissie

     

    Voorzitter TC                        

    Dennis van den Bogaard   TC@keepfit70.nl

     

    Contactpersoon 1-2-A1               

    Michiel Bominaar

     

    Contactpersoon 3                        

    Ellen d'Leon

     

    Contactpersoon 4-5                      

    Ronald Hazen

      

     

    Jeugd Technische Commissie

     

    Voorzitter JTC                              

    Sjef van der Touw                JTC@keepfit70.nl

     

    Coordinator A-B teams               

    Anne van Iersel

     

    Coordinator C-D teams               

    Annemarie van de Velde

     

    Coordinator E-F teams               

    Julliëtte Verhulst

     

     

    Kledingcommissie

     

    Kleding coördinator

    Lana Ripassa                         kleding@keepfit70.nl

     

     

    Sponsorcommissie

     

    Voorzitter

    Vacant                                    sponsoring@keepfit70.nl

    (aanmelding via leden@keepfit70.nl)

     

    Commissielid

    Marc Manné

     

    Commissielid

    Serge Lambregts

     

     

    Digitaal Media Team

     

    Website

    Bart van Wezel                    website@keepfit70.nl

     

    Social Media

    Yannicke d’Leon

    Mauk de Vries

     

    Wedstrijdverslagen Bode

    Astrid van der Hil                 redactie@keepfit70.nl

     

    Geluids- & mediateam wedstrijden

    Vacant (2 personen)  

                  (aanmelding via leden@keepfit70.nl

     

    Activiteiten Commissie (ASO)

     

    Annemarie                            asokeepfit70@live.nl

    Ruud

    Sandra (de Beer)

    Rianne

    Robby

    Jelle

     

    Kantine Commissie

     

    Voorzitter

    Jack van Uum

     

    Secretariaat

    Anita Sijstermans                Bar@keepfit70.nl 

     

    Staflid

    John Hartog

     

    Staflid

    Trinette de Wit

     

     

    Accommodatie /materiaal

     

    Beheerder

    Erik de Jonge                       ericsimone@home.nl

     

    Technische klusondersteuning

    Handige leden en ouders.

    Maar we zoeken nog handige en technische mensen die ook willen helpen!!

                  (aanmelding via leden@keepfit70.nl)