• Contact

    Bestuur

    Voorzitter                           

       Koen Smulders                   Voorzitter@keepfit70.nl 

                                                Tel: 06-28918198

     

    Secretariaat                       

       Sandra Vermunt                 Secretariaat@keepfit70.nl

    Penningmeester                

       Simone de Jonge                Penningmeester@keepfit70.nl

    Leden & Vrijwilligers                        

       Linda Jansen                      Leden@keepfit70.nl

    Korfbal Technische Zaken

       Anne van Iersel                  Korfbaltechnischezaken@keepfit70.nl

     

    Wedstrijdsecretariaat

    Senioren      

       Linda van Nispen                  wedstrijdzaken@hotmail.nl

                                                  Tel: 06-44093872

    Jeugd            

       Sandra van Oosterhout         wedstrijdzaken@hotmail.nl      

                                                  Tel: 06-23445081

     

     

    Technische Commissie

    Voorzitter TC                        

       Dennis van den Bogaard       TC@keepfit70.nl

    Contactpersoon 1-2-A1               

       Michiel Bominaar

     

    Contactpersoon 3                        

       Ellen d'Leon

     

    Contactpersoon 4-5                      

       Ronald Hazen

      

    Jeugd Technische Commissie

    Voorzitter JTC                              

        Martin Kalsbeek                      JTC@keepfit70.nl

     

    Algemeen JTC lid

        Renske Hardeman

       

    Coordinator A, B en C teams               

        Ronald Hazen

     

    Coordinator D, E en F teams               

       Helen Smulders

     

       

    Kledingcommissie

    Kleding coördinator

       Vacant                              kleding@keepfit70.nl

      (aanmelding via leden@keepfit70.nl

     

    Commissieleden 

      Vacant

      (aanmelding via leden@keepfit70.nl

     

    Sponsorcommissie

    Sponsorcoördinator

       Rini Nieuwkamer                   sponsoring@keepfit70.nl

    Commissieleden

       Serge Lambregts

       vacant

     

    Media Team

    Media coordinator

       vacant

       (aanmelding via leden@keepfit70.nl

    Digital Media Manager

       Annemarie van de Velde       redactie@keepfit70.nl 

    Social Media

       Yannicke d’Leon

       Mauk de Vries 

    Website

       Bjorn van der Ham              website@keepfit70.nl

    Mediateam wedstrijden

    Robert  

                 

    Activiteiten Commissie (ASO)

    Annemarie                            asokeepfit70@live.nl

     

    Ruud

    Sandra (de Beer)

    Rianne

    Robby

    Jelle

     

    Kantine Commissie

    Voorzitter

       Johan Schut & 

       Trinette de Wit                  Bar@keepfit70.nl 

     

     

    Accommodatie/Materiaal

    Beheerder

       Erik de Jonge                      ericsimone@home.nl

     

    Technische klusondersteuning

    Handige leden en ouders.

    Maar we zoeken nog handige en technische mensen die ook willen helpen!!

                  (aanmelding via leden@keepfit70.nl)