Contact

Bestuur

Voorzitter                            Sebastiaan Keij                   Voorzitter@keepfit70.nl

Secretariaat                        Sandra Vermunt                  secretariaat@keepfit70.nl

Penningmeester                 Francis de Quant                Penningmeester@keepfit70.nl

Leden                                  Linda Jansen                       Leden@keepfit70.nl

Korfbal techn. zaken         Janneke Sijstermans           Korfbaltechnischezaken@keepfit70.nl

Wedstrijdsecretariaat

Senioren       Petra Redert                          wedstrijdzaken@hotmail.nl       Tel: 0165-561061

Jeugd            Sandra van Oosterhout         wedstrijdzaken@hotmail.nl       Tel: 0165-541064

Technische Commissie

Voorzitter TC                                 Dennis van den Bogaard             TC@keepfit70.nl

Contactpersoon 1-2-A1                Michiel Bominaar

Contactpersoon 3                         Ellen d'Leon

Contactpersoon 4-5                      Ronald Hazen

 

Jeugd Technische Commissie

Voorzitter JTC                               Sjef van der Touw                       JTC@keepfit70.nl

Coordinator A-B teams                Jetske Villée

Coordinator C-D teams                Annemarie van de Velde

Coordinator E-F teams                Julliëtte Verhulst

Commissieondersteuning           Anne van Iersel

P.R. & Sponsorcommissie

 

Voorzitter

Christian Villée

promotie@keepfit70.nl

06-20743979

 

 

Secretariaat

Astrid van den Hil

promotie@keepfit70.nl

Public Relations & Facebook

Maaike Matthijssen

 

Redactie website & nieuwbrief 

Sandra van der Ham

redactie@keepfit70.nl

Sponsoring

Marc Manné

sponsoring@keepfit70.nl

 

Sponsoring

Serge Lambregts

sponsoring@keepfit70.nl

Websitebeheer

Bart van Wezel

website@keepfit70.nl

Techniek Audiovisueel

Bjorn van der Ham

 

Activiteiten Commissie (ASO)

 

Jelle

 

Robby

 

Annemarie

 

Ruud

 

Sandra (de Beer)

 

Rianne

Kantine Commissie

Voorzitter

Jack van Uum

 

 

Secretariaat

Anita Sijstermans

Bar@keepfit70.nl

 

 

Staflid

John Hartog

Staflid

Trinette de Wit

 

Accommodatie /materiaal

Beheerder

Erik de Jonge

06-46252716