Contact

Bestuur

Voorzitter

Inge Raaijmakers

Voorzitter@keepfit70.nl

Secretariaat

Sandra Vermunt

keepfit.roosendaal@knkv.net

 

 

 

Penningmeester

Francis de Quant

Penningmeester@keepfit70.nl

Wedstrijdsecretaresse

Petra Redert 

wedstrijdzaken@hotmail.nl

0165-561061

Leden

Linda Jansen

Leden@keepfit70.nl

 

 

Korfbal techn. zaken

Edwin Balemans

Korfbaltechnischezaken@keepfit70.nl

Jeugd Technische Commissie

Voorzitter JTC

Ellen d'Leon

JTC@keepfit70.nl

Secretariaat JTC

Simone de Jonge

 

 

 

Contactpersoon A - B teams

Wouter van Ammel

 

 

 

Contactpersoon C - D teams

Sandra Jansen

 

 

 

Contactpersoon E - F teams & Kangaroes

Sjef van der Touw

 

 

 

Technische Commissie

Voorzitter TC

Dennis van den Bogaard

 

Contactpersoon 1-2

Michiel Bominaar

 

 

 

Contactpersoon 3 - 4 

Barry Jansen

 

 

 

Contactpersoon 5

Ellen d'Leon

 

Promotie- & Sponsorcommissie

Voorzitter

Sjaak van de Vrede

promotie@keepfit70.nl

06-50495257

 

Administratie

vacant

Interesse? Neem contact op met Sjaak.

 

Sponsoring 

Marc Manné

sponsoring@keepfit70.nl

06-48208702

 

 

 

Public Relations

 vacant

Interesse? Meld je bij Sjaak.

Nieuwsbrief redactie

Astrid van den Hil

redactie@keepfit70.nl

 

Website redactie & mediatechniek

Christian Villée

redactie@keepfit70.nl

06-20743979

 

 

 

Websitebeheer 

Bart van Wezel

website@keepfit70.nl

 

 

 

Activiteiten Commissie

Voorzitter

Jetske Villée - Bakker

asokeepfit70@live.nl

 

Lid 

Anne van Iersel

 

 

 

 

Lid

Sofie van Iersel

 

 

 

Lid

Ruud Meesters

 

 

 

Lid

Jij misschien?

 

Lid

Interesse?

 

Kantine Commissie

Accommodatie /materiaal

Voorzitter

Jack van Uum

 

 

Secretariaat

Anita Sijstermans

Bar@keepfit70.nl

 

 

Lid

John Hartog

 

 

Beheerder

Erik de Jonge

06-46252716