Contact

Bestuur

Voorzitter

Sebastiaan Keij

Voorzitter@keepfit70.nl

Secretariaat

Sandra Vermunt

secretariaat@keepfit70.nl

Penningmeester

Francis de Quant

Penningmeester@keepfit70.nl

Leden

Linda Jansen

Leden@keepfit70.nl

 

 

Korfbal techn. zaken

Edwin Balemans

Korfbaltechnischezaken@keepfit70.nl

Wedstrijdsecretariaat

Wedstrijdsecretariaat Senioren

Petra Redert

wedstrijdzaken@hotmail.nl

Tel: 0165-561061

Wedstrijdsecretariaat Jeugd

Sandra van Oosterhout

wedstrijdzaken@hotmail.nl

Tel: 0165-541064

Jeugd Technische Commissie

Voorzitter JTC

Ellen d'Leon

JTC@keepfit70.nl

Secretariaat JTC

Sjef van der Touw

Coordinator A - B teams

Wouter van Ammel

Coordinator C - D teams

Annemarie van de Velde

Coordinator E - F teams & Kangaroes

Jetske Villée-Bakker

Technische Commissie

Voorzitter TC

Dennis van den Bogaard

 

Contactpersoon 1-2

Michiel Bominaar

 

 

 

Contactpersoon 3

Ellen d'Leon

 

Contactpersoon 4 - 5

Ronald Hazen

Communicatie- & Sponsorcommissie

 

Voorzitter

Christian Villée

06-20743979

promotie@keepfit70.nl

 

Administratie

vacant

Interesse? Neem contact op met Christian.

 

Sponsoring

Vacant

sponsoring@keepfit70.nl

 

Public Relations

vacant

Interesse? Meld je bij Christian.

Nieuwsbrief redactie

Astrid van den Hil

redactie@keepfit70.nl

 

Websitebeheer 

Bart van Wezel

website@keepfit70.nl

 

 

 

Activiteiten Commissie (ASO)

 

Jelle

 

Robby

 

Annemarie

 

Ruud

 

Sandra (de Beer)

 

Rianne

Kantine Commissie

Accommodatie /materiaal

Voorzitter

Jack van Uum

 

 

Secretariaat

Anita Sijstermans

Bar@keepfit70.nl

 

 

Lid

John Hartog

 

 

Beheerder

Erik de Jonge

06-46252716